BULLYBILLOWS CZECH 
OFFICIAL AMBASSADORS

danerys.jpg

DAENERYS

NICKNAME: Daenerys
AGE: 2 roky
BREED: Americký stafordšírský teriér

Ahoj, jmenuji se Daenerys a jsem veselá fenka amerického stafordšírského teriéra, žijící v samém srdci Evropy, v Praze. Miluji svoji rodinu, ráda sportuji, ale nejraději mám stejně jídlo. Jako správný bull jdu do všeho na 110%. A proč fandím značce Bully Billows? Cítím se v ní bezpečně a ještě dělám parádu, to ocení přeci každá fenka!

Panička: Kristýna

  • Instagram

- FOLLOW

twostaffs_edited.png

JIMMY&BABY

NICKNAME: Jimík a Bejbinka
AGE: Jimmy 3 roky, Baby 1 rok
BREED: Stafordšírský bulteriér

Jimmy je první stafbulík, kterého jsem si pořídila. Plemeno SBT jsem obdivovala pár let před pořízením a to hlavně díky jejich povaze. Jimmy bezmezně miluje svoji rodinu a celkově má raději lidi, než ostatní zvířata. Je to pro nás dokonalý společník, který miluje děti, proto se jim taky přezdívá “nanny dog”. Jimmy miluje coursing, neboli běh za střapcem a plavání.

Když jsme s Jimíkem oslavili jeho druhé narozeniny, začali jsme přemýšlet, ze bychom  mu pořídili životní parťačku a taky se tak stalo. Naše rodina se vloni rozrostla o černo žíhanou stafbulku, která je úplně podle našich představ. Skvěle se s ní pracuje a je strašně do všeho zapálená. Miluje bull sporty, pešek nebo puller je pro ni vše. Jimmy ji hned krásné přijal a stali se z nich neskuteční parťáci, z čehož mám velkou radost.

Produkty od BB jsme dá se říct “posedlý” už rok a půl. Musím upřímně říct, že odvádí tu nejlepší práci a proto je pro nás velká čest, ze jsme se právě my stali ambasadory a můžeme spolupracovat s tak skvělou značkou.

Páníčci:  Dominika a  Tomáš

  • Instagram

- FOLLOW